Author: k***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and nice colors
Màu sắc: Màu xanh lam

128GB
4GB
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041602460065169 |
Author: k***6
Date:
Review: Good quality and nice colors
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: م***ك
Date:
Review: حلووووووووووووووووؤوووووووووووو حلووووووووووووووووؤوووووووووووو حلووووووووووووووووؤوووووووووووو
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: M***a
Date:
Review: Amazing quality and great price
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: A***S
Date:
Review: so beautiful 😍 🤩 👌🏻 ❣️ 💖 💗 😍 🤩 👌🏻 ❣️ 💖 💗 😍 🤩 👌🏻
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm