Author: a***d
Date:
Review: Very beautiful on time delivery
Màu sắc: Màu xanh lam

64GB
3GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Purple |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wireless |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060936023309602 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4600265 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***d
Date:
Review: Very beautiful on time delivery
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: N***a
Date:
Review: early delivery ✅ big exactly what I was expecting thank you shein
Màu sắc: màu đen
Author: 8***6
Date:
Review: thank you...barang sampe cepat waktu..rapi tidak ada yg salh..terimakasih
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***9
Date:
Review: barang baguz. pengirimam cepat suka suka 🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm