Author: n***a
Date:
Review: This is not the first time I have bought this comb for work, it is very comfortable and soft
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ

| Material | PP |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 21 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb2206138847868484 |
Author: n***a
Date:
Review: This is not the first time I have bought this comb for work, it is very comfortable and soft
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: j***a
Date:
Review: sản phẩm giống ảnh, chất lượng, nên mua
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: a***r
Date:
Review: exactly like pictures, 🥰🥰 satisfied ☑, hit the like if u find my comment useful 😘😘😘, بالزبط زي الصور عجبتني حطولي لايك ازا ساعدتكم 😘😘😘😘
Màu sắc: Màu xanh lá cây đậm
Kích thước: Một cỡ
Author: A***a
Date:
Review: I ordered the black first I love and order the beige i love this comp minimize the hair fall for me and not harsh on my scalp and hair love it 😍 so happy 😃
Màu sắc: Cà phê
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm