Author: e***g
Date:
Review: Hair Softness: the tuexture and quality Comfortable to wear: it fits my head like a glove Easy to wear: obvious is glueless😍
Màu sắc: SNatural


4 Inch
150%
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 77 g |
| Chiều dài | 18 cm |
| Đầu | 55-59 cm |
| SKU | sb2307133771439188 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5875216 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***g
Date:
Review: Hair Softness: the tuexture and quality Comfortable to wear: it fits my head like a glove Easy to wear: obvious is glueless😍
Màu sắc: SNatural
Author: k***h
Date:
Review: Very good quality, looks exactly like the picture
Màu sắc: S2
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: it’s indeed worth the buy to be very honest. Love ittttttt
Màu sắc: SNatural
Author: t***o
Date:
Review: Value for money: affordable Hair Softness: good quality Comfortable to wear: not tight Easy to wear: elegant
Màu sắc: S2
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm