Author: g***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: I'm very happy with my hair, I recommend it😍😍😍😍😍
Màu sắc: Natural Black

180%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 93 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2410281155401441 |
Author: g***o
Date:
Review: Comfortable to wear: I'm very happy with my hair, I recommend it😍😍😍😍😍
Màu sắc: Natural Black
Author: b***2
Date:
Review: Hair is soft I bought to cover my head for winter It looks good
Màu sắc: Natural Black
Author: o***z
Date:
Review: fantastic really love SHEIN
Màu sắc: Natural Black
Author: 2***7
Date:
Review: Lindo de mais como na foto ameiii 🥰🥰🥰
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm