Author: d***7
Date:
Review: as you can see I have a big dead skin and iam removing it nicely 👌 with it,it works i highly recommend it 👌 👍
Màu sắc: Bạc
Kích thước: Một cỡ

| Material | Stainless Steel |
| Pattern Type | Plain |
| Power Supply | None |
| Features | Lightweight |
| Color | Silver |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 13 cm |
| Chiều rộng | 0.6 cm |
| Chiều cao | 0.2 cm |
| SKU | sb2303223372681210 |
Author: d***7
Date:
Review: as you can see I have a big dead skin and iam removing it nicely 👌 with it,it works i highly recommend it 👌 👍
Màu sắc: Bạc
Kích thước: Một cỡ
Author: 7***f
Date:
Review: جميل جدا كل حاجه اشتريتها من شي ان حبيتها وهذه القطعه ممتازه حتي اغراض اولادي حبوها جدا بليز لايك محتاجه نقااااااااط
Màu sắc: Bạc
Kích thước: Một cỡ
Author: t***b
Date:
Review: Good quality, , helpful of my removing dead skin
Màu sắc: Bạc
Kích thước: Một cỡ
Author: k***h
Date:
Review: love these dry skin scrapers.
Màu sắc: Bạc
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm