Author: f***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: Thank you
Màu sắc: S4/27

150%
3 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 79 g |
| Chiều dài | 7.62 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2412188829717111 |
Author: f***j
Date:
Review: Easy to wear: Thank you
Màu sắc: S4/27
Author: D***y
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: S4/27
Author: M***B
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: normal Comfortable to wear: the cap is too big True to length: yes Easy to wear: easy
Màu sắc: S4/27
Author: 6***9
Date:
Review: its not fit with me but its fine thanks seller
Màu sắc: S4/27
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm