Author: m***m
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 45 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2209242598422861 |
Author: m***m
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***3
Date:
Review: great wig! fits great feels great cute asf
Màu sắc: Nhiều màu
Author: j***1
Date:
Review: Value for money: worth it Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: can do whatever style
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***j
Date:
Review: حلوة و متل الصورة و نوعية روعة ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Value for money: السعر كتير مناسب Easy to wear: سهلة باللبس Comfortable to wear: و مريحة كتير Hairstyle stylishness: و حلوة كتيير
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm