Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Màu xanh lam

16 (4+12) GB+128 GB
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C62 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc Tiger T615 |
| SKU | sw251029496640641241 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 9088225 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***4
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: h***8
Date:
Review: Not good I wana return
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: 9***5
Date:
Review: ✨❣️✨❣️✨✨✨✨✨❣️❣️❣️✨✨✨✨❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Màu sắc: Vàng
Author: a***8
Date:
Review: نظام يجننننننننن وعملي
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm