Author: r***4
Date:
Review: this phone is very huge and sexy and eastteasy to Carr around
Màu sắc: Màu tím
16(4+12)GB +128GB
| Color | Gold |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C61 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25060777334633302 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 7343366 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***4
Date:
Review: this phone is very huge and sexy and eastteasy to Carr around
Màu sắc: Màu tím
Author: u***0
Date:
Review: this is just like Sumsang S25. I love this phone. this is so cool
Màu sắc: Màu tím
Author: j***o
Date:
Review: Love it affordable price and well function.easy to use huve screen ..
Màu sắc: Màu tím
Author: r***4
Date:
Review: this phone is huge,sexy and very light I love the design and it works perfectly fine just want iIwanted for my youngest brother he is going to love it,the storage of the phone is ok I love it is enough
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm