Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I got soo fast
Màu sắc: Vàng

16 (4 + 12) GB + 64 GB
| Color | Blue |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 540x1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T310 |
| SKU | sw260119105296170394467 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 3829632 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: l***1
Date:
Review: I got soo fast
Màu sắc: Vàng
Author: a***8
Date:
Review: I love this product, thank you shein u never disappoint
Màu sắc: Vàng
Author: g***3
Date:
Review: حلوه مره تجننينننننن
Màu sắc: màu đen
Author: y***n
Date:
Review: جوالات شي ان تفي بالغرض❤
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm