Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice and with complete casing...my daughter like it..thank you
Màu sắc: màu đen

RAM 16GB(4+12) + 128GB
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C1 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25081505140491181 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 8417005 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***0
Date:
Review: nice and with complete casing...my daughter like it..thank you
Màu sắc: màu đen
Author: l***0
Date:
Review: it's a very good quality and good condition
Màu sắc: Vàng
Author: 0***6
Date:
Review: Adorei
Màu sắc: trắng
Author: d***a
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm