Author: 2***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's just what I needed. I love my electric shaver.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 15.8 cm |
| Chiều rộng | 5 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb25082701181315060 |
Author: 2***8
Date:
Review: It's just what I needed. I love my electric shaver.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: r***6
Date:
Review: يجننننننننننننننننننننن
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: r***r
Date:
Review: great customer service
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: i***e
Date:
Review: Very satisfied
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm