Author: t***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So soft and comfy to wear. Made well. Extremely happy with my purchase.
Màu sắc: màu đen

14 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 38 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2211160800009043 |
Author: t***0
Date:
Review: So soft and comfy to wear. Made well. Extremely happy with my purchase.
Màu sắc: màu đen
Author: m***a
Date:
Review: nice hair same like picture
Màu sắc: màu đen
Author: k***3
Date:
Review: Nice quality wig and overall value for money.
Màu sắc: màu đen
Author: 6***0
Date:
Review: absolutely happy with this wig
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm