Author: t***9
Date:
Review: Tóc đẹp, nhưng lúc đầu gỡ rụng rất nhiều. Đen mịn , không trẻ bằng màu nâu. Tạm ổn ai thích tóc ngang vai
Màu sắc: màu đen
14 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2304034763677070 |
Author: t***9
Date:
Review: Tóc đẹp, nhưng lúc đầu gỡ rụng rất nhiều. Đen mịn , không trẻ bằng màu nâu. Tạm ổn ai thích tóc ngang vai
Màu sắc: màu đen
Author: V***e
Date:
Review: Value for money: worth the price Easy to wear: Easy to wear Comfortable to wear: hair is nice and soft Hairstyle Stylishness: looks like human hair, nice bangs, great color. Fabulous wig, I love it.
Màu sắc: màu đen
Author: n***e
Date:
Review: Easy to wear: easy to wear ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😜
Màu sắc: màu đen
Author: n***o
Date:
Review: the wig is great with great texture
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm