Author: p***s
Date:
Review: Value for money: I love this so much that I purchased a lot of these like 10 times now
Màu sắc: màu nâu
30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2409091238160836 |
Author: p***s
Date:
Review: Value for money: I love this so much that I purchased a lot of these like 10 times now
Màu sắc: màu nâu
Author: S***s
Date:
Review: This wig is really soft feels almost like normal hair easy to bush out knots and very easy to use. Wig does have a small front lace part. This wig looks so natural is easy to use. I personally love this light brown colour. Front edge lace does not hurt at the hairline and is blended for a good fit. Wig does not have any hair combs but can be altered and installed. Wig is adjustable to your head in the back
Màu sắc: màu nâu
Author: p***s
Date:
Review: Value for money: 💴 so cheap yet high quality Easy to wear: perfect fit Comfortable to wear: very nice it looks natural
Màu sắc: màu nâu
Author: r***6
Date:
Review: this is my favorite wig😍😋😍😍😍😇😇😊😊☺☺☺😇😊😊🙂🙂😇🤠🤠☺☺☺☺😊😁😊😋😋
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm