Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it..the style I've been looking for ❤️ i might order again next time
Màu sắc: Màu nâu tối
12 Inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 31 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb25021534207356410 |
Author: n***a
Date:
Review: love it..the style I've been looking for ❤️ i might order again next time
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: a***8
Date:
Review: thank u shein i like this very much, the quality is good i love it
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: h***a
Date:
Review: Great quality good for price
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: a***6
Date:
Review: خيال 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 خيال 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 خيال 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm