Author: d***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it grearttttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Pink |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 4 cm |
| Chiều dài | 12 cm |
| Chiều rộng | 12 cm |
| SKU | sb2308100020915139 |
Author: d***5
Date:
Review: love it grearttttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: d***5
Date:
Review: love it grearttttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: S***7
Date:
Review: Finally arrived! I was worried it wouldn’t fit large pads, but it really does! Perfect for those with big or open bags. Best solution, thank you!
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***a
Date:
Review: حبيتتتتت حبيتتتتتتتت كتيررررررررر كتيررر
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm