Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it like the picture
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: 2m

USB cỡ nhỏ
2m
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Color | Red |
| Interface | USB A to Micro |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | se2304248190164889 |
Author: a***h
Date:
Review: I love it like the picture
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: 2m
Author: 6***4
Date:
Review: good quality thank you so much seller i got two of them❤️❤️
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: 2m
Author: M***r
Date:
Review: Sakto sa order ko na 2m at mabilis syang dumating. Tnx sa mag deliver.
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: 2m
Author: y***a
Date:
Review: สายยาวมาก ใช้งานได้ดีในระดับนึงเลย สำหรับคนที่ไม่รีบร้อนกับการชาร์จแบต
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: 2m
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm