Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hilarious. Great wig for a party.
Màu sắc: Vàng

8 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Light Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 20 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2303179831741330 |
Author: a***e
Date:
Review: Hilarious. Great wig for a party.
Màu sắc: Vàng
Author: a***t
Date:
Review: My poor husband has to wear this for my barbie and Ken party , poor babe
Màu sắc: Vàng
Author: w***3
Date:
Review: this is pretty close to the blonde that ken had in the barbie movie
Màu sắc: Vàng
Author: z***4
Date:
Review: Very nice but uncomfortable
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm