Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ainda estou testando , mas uma das baterias veio com defeito
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)

| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Chiều dài | 13.3 cm |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2401148202528460 |
Overall Rating: 4.60/5
Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ainda estou testando , mas uma das baterias veio com defeito
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: interesting hope it works well
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميلات جدا ورقيقات أحببتهم كثير مناسبات جداا لهديه للأصدقاء 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: あ***え
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 2回使って壊れたもう買わない絶対買わない
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ