Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter really became my princess for real.So beautiful.I love it so much. She is so happy when she saw it.
Màu sắc: Vàng

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2409107110997706 |
Author: c***9
Date:
Review: My daughter really became my princess for real.So beautiful.I love it so much. She is so happy when she saw it.
Màu sắc: Vàng
Author: A***h
Date:
Review: nice wig for Megan good quality
Màu sắc: Vàng
Author: a***8
Date:
Review: Wig went perfect with my daughter’s Halloween costume. Perfect buy!
Màu sắc: Vàng
Author: e***1
Date:
Review: It was for my daughter and she enjoyed wearing it at Halloween.
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm