Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes❤️❤️💥💥💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😋👍🏻🤮🤮🤮👍🏻🤮🤮🤮🤮👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: màu nâu

16 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Hair Braids |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Trọng lượng tịnh | 60 g |
| Chiều dài | 43 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| SKU | sb2303034271972433 |
Author: 9***7
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes❤️❤️💥💥💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😋👍🏻🤮🤮🤮👍🏻🤮🤮🤮🤮👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: màu nâu
Author: a***8
Date:
Review: the hair band so pretty
Màu sắc: màu nâu
Author: a***9
Date:
Review: Feels pretty nice..
Màu sắc: màu nâu
Author: k***n
Date:
Review: Nice hair band, and the hair look like real
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm