Author: s***o
Date:
Review: Love love love love love love these and I keep ordering more they are the best face cloth and the best price - they wash well and are my absolute favorite
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Applicable Scene | Sports |
| Ideal for | Men |
| Festivals | Christmas |
| Features | Portable |
| Color | Purple |
| Type | Towel |
| Chiều dài | 20.5 cm |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều rộng | 20.5 cm |
| SKU | sb2306029946963072 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 1776952 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***o
Date:
Review: Love love love love love love these and I keep ordering more they are the best face cloth and the best price - they wash well and are my absolute favorite
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***d
Date:
Review: حلوين لمسح الميكب و تنظيفهم سهلو الحجم مربع مش كبير
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: r***8
Date:
Review: جميل اوي نفس الصورة والخامة تحفة والمقاس مظبوط .. انا عاجبني اوي الصراحة تحفة.. واصلا كل حاجات شي ان جميلة والتغليف ممتاز ومفيش حاجة مكسورة او بايظة .
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: s***a
Date:
Review: packaging is lowkey cute tbh, and they feel so soft ya’ll its soo nice i love it soo much, and it comes in 5 so its so worth it its amazing guys, easy to wash as well and amazing quality. I recommend this alot for those who wanna wipe off makeup, or wipe their face in general!
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm