Author: r***a
Date:
Review: bought 2 packs and I am very happy they look great
Màu sắc: Đỏ
15Pcs
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Polyester |
| Color | Red |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Eye Makeup |
| Chiều cao | 2.3 cm |
| Chiều rộng | 2.8 cm |
| Chiều dài | 18.5 cm |
| SKU | sb2406083238782718 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 6842447 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***a
Date:
Review: bought 2 packs and I am very happy they look great
Màu sắc: Đỏ
Author: t***n
Date:
Review: The brushes are so beautifully and have a good quality. They’re strong and cute,I really recommend them.
Màu sắc: Đỏ
Author: s***8
Date:
Review: Brushes are soft and very easy to use
Màu sắc: Đỏ
Author: g***1
Date:
Review: جميل جدا بسبب الجمارك و بيعمل ايه يا ابا عبد الله بن عبد الله بن عبد الله بن
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm