Author: m***6
Date:
Review: Please give me a like .. I really really need it .. I don’t understand why nobody give me likes 🥺 It wont cost you anything 😢 عطوني لايك ما رح يضركم شي
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ

| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Type | Face Puff |
| Color | Grey |
| Batteries Included | No |
| Chiều rộng | 14 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| SKU | sb2209202464613961 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 5820805 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***6
Date:
Review: Please give me a like .. I really really need it .. I don’t understand why nobody give me likes 🥺 It wont cost you anything 😢 عطوني لايك ما رح يضركم شي
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: k***1
Date:
Review: Love these. Such amazing quality so super soft and feels lovely on your face when taking off your make up. Very easy to use and easy to wash after. No staining.
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: t***i
Date:
Review: El producto es excelente, tal cual aparece en la imagen, el color y la calidad es buena. 100% lo recomiendo. Y llegó bastante rápido.
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: w***d
Date:
Review: يجنن والله يا بنات أحتاج اللايك وصدق ما أحط غير على الي يستاهل فعلًا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Xám
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm