Author: H***i
Date:
Review: I love it, the hair look so natural. Colors ad well 🥰
Màu sắc: Hai tông màu

26 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 268 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2304041877961481 |
Author: H***i
Date:
Review: I love it, the hair look so natural. Colors ad well 🥰
Màu sắc: Hai tông màu
Author: S***H
Date:
Review: the hair is so soft... its not thick but thats ok ..its light weight and very natural with beautiful highlights ..
Màu sắc: Hai tông màu
Author: j***5
Date:
Review: Beautiful wig. Feels soft and like real hair. Have not had any shedding. Colors blend in well together. Bangs are the right length and have the right amount of hair.
Màu sắc: Hai tông màu
Author: t***9
Date:
Review: I loooove!!! nice quality and feels soft and isnt shiney. looks like real hair
Màu sắc: Hai tông màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm