Author: 8***4
Date:
Review: Thank you boss, I have taken the item. I like it because it matches what is shown in the picture🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍🇹🇼🇮🇩yes
Màu sắc: Màu dương cầm

26 inch
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2302231371877136 |
Author: 8***4
Date:
Review: Thank you boss, I have taken the item. I like it because it matches what is shown in the picture🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍🇹🇼🇮🇩yes
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: M***k
Date:
Review: beautiful colors and good
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: h***4
Date:
Review: Very nice and sexy I really love this wig
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: N***g
Date:
Review: Exactamente igual a la imagen mismo color mismo diseño, el detalle del pelo naranja me encantó le da su toque para que se vea con dimensión, eso si, huele bastante feito así que a ventilar
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm