Author: R***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: loved the hair so pretty
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu

28 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Headband Wigs |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Trọng lượng tịnh | 300 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2302156022044494 |
Author: R***h
Date:
Review: loved the hair so pretty
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: b***6
Date:
Review: Value for money: it's worthy the price Easy to wear: sure Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: very stylish
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: n***5
Date:
Review: soooooooo elegant, silky & amazing blonde style ✨️ 😍 👌 ♥️
Màu sắc: Vàng
Author: i***n
Date:
Review: Value for money: حلوو
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm