Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: it’s perfect and just like the photo
Màu sắc: Màu xanh nhạt

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb251224172519418408842 |
Author: s***0
Date:
Review: Value for money: it’s perfect and just like the photo
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: s***e
Date:
Review: Really cute love love love
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: M***l
Date:
Review: me encanta como luce que bonito
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Author: m***4
Date:
Review: Me encanta este estilo de peluca, es hermosa
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm