Author: f***6
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: màu đen

8GB+256GB
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G55 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7025 |
| SKU | sw25061240752649559 |
Brand Name: Motorola
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Motorola-sc-014441292.html
Quality: 2358772 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: f***6
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: màu đen
Author: u***9
Date:
Review: Satisfied
Màu sắc: màu xanh lá
Author: t***a
Date:
Review: nice
Màu sắc: Màu tím
Author: d***h
Date:
Review: Before I have doubt hopefully and I pray the items is good if I recieve because 3 times I order tablet black view I'm so much disappointed and I received the cellphone I'm happy legit new and nice camera not yet to use and I check again thank you shien and the delivery man
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm