Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: love shein love shein love shein love shein
Màu sắc: Màu vàng

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2307033937911138 |
Author: n***0
Date:
Review: Comfortable to wear: love shein love shein love shein love shein
Màu sắc: Màu vàng
Author: k***5
Date:
Review: Love love love my girls love this and it’s a perfect fit.
Màu sắc: Hồng
Author: m***g
Date:
Review: SO PRETTYY 🫶🏻🫶🏻🫶🏻 CATWOMAN WHO?😂
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: j***a
Date:
Review: Easy to wear: very nice Hairstyle Stylishness: just what I wanted Value for money: as advertised Comfortable to wear: have free hairnet
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm