Author: c***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So soft ons the head love it
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ

| Material | PP |
| Pattern Type | Plain |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Bristle |
| Color | Pink |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 23 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb2302255514959272 |
Author: c***w
Date:
Review: So soft ons the head love it
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Author: r***2
Date:
Review: جمييله جدا وكبيره وحلوه جدا ف الاستعمال بتسلك الشعر كويس
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***i
Date:
Review: Love this brush
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: j***a
Date:
Review: definitely buy it! don’t even think about it, it’s the best thing you can use for your hair.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm