Author: r***n
Date:
Review: nice product good quality fast shipping and reasonable prices will definitely order again and also recomend pls like for points thank you
Màu sắc: Vàng



24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012518784164324 |
Author: r***n
Date:
Review: nice product good quality fast shipping and reasonable prices will definitely order again and also recomend pls like for points thank you
Màu sắc: Vàng
Author: h***4
Date:
Review: Absolutely love this wig !!!
Màu sắc: Vàng
Author: i***v
Date:
Review: I love it. The color and shape are as pictured
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: S***l
Date:
Review: “Exactly what I expected! Great stitching, vibrant colors, and super fast shipping. I’ll order more soon!”
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm