Author: d***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and same as the picture
Màu sắc: trắng
Từ
H1
H3
H7
9006
9005
H4
H8/H9/H11
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051466635118464 |
Brand Name: Heyword
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Heyword-sc-0144648585.html
Quality: 609503 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***0
Date:
Review: very nice and same as the picture
Màu sắc: trắng
Author: c***d
Date:
Review: Very good quality i like it
Màu sắc: trắng
Author: u***a
Date:
Review: thank youu sheinnnnnnnnn
Màu sắc: trắng
Author: u***a
Date:
Review: thank youu sheinnnnnnnnn
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm