Author: g***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: have liked it so much and I recommend it to everyone 😊 it feels so light on the head
Màu sắc: Light Brown
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2402212555169746 |
Author: g***e
Date:
Review: have liked it so much and I recommend it to everyone 😊 it feels so light on the head
Màu sắc: Light Brown
Author: a***r
Date:
Review: niceeee quality 👌 👏 ✨️ 😍
Màu sắc: Light Brown
Author: r***a
Date:
Review: So satisfied for my purchases 😘
Màu sắc: Dark Brown
Author: E***S
Date:
Review: Value for money: very good quality Easy to wear: easy to use Hairstyle stylishness: stylish for less
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm