Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this 💓😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Cà phê nâu | Kích thước: Một cỡ

| Material | Knitted Fabric |
| Composition | 95% Polyester |
| Color | Black |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Fit Type | Loose |
| Length | Short |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | Semi-Sheer |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Ngực | 88 cm |
| Kích thước vòng eo | 68 cm |
| Chiều dài | 74 cm |
| SKU | sb2412193844235293 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this 💓😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Cà phê nâu | Kích thước: Một cỡ
Author: f***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s reallllyyy amazing!!’
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: b***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كل بضاعة شي ان ممتازة بكفي الكولتي وبتمنى تحطوا لايك اكسبوا الصلاة على النبي عليه الصلاة والسلام 🥰
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely love it 😀
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)