Author: d***0
Date:
Review: Value for money: great quality and easy to wear
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2401191061132468 |
Author: d***0
Date:
Review: Value for money: great quality and easy to wear
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: c***5
Date:
Review: Comfortable to wear: gostei muito da qualidade!!!!! Ficou muito confortável!!!!!
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: n***5
Date:
Review: Easy to wear: very easy to apply to your head Value for money: very good and really cheap Comfortable to wear: yes doesn’t itch my hair while I’m wearing it Hairstyle Stylishness: very nice luxury smooth not puffy
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: c***e
Date:
Review: Very happy, came as pictured
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm