Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice will definitely recommend and order again
Màu sắc: Đỏ | 1 photo(s)
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2210265750161519 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice will definitely recommend and order again
Màu sắc: Đỏ | 1 photo(s)
Author: r***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Đỏ | 1 photo(s)
Author: J***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality and thickness, love i
Màu sắc: Đỏ | 1 photo(s)
Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Đỏ | 2 photo(s)