Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this hair is amazing
Màu sắc: màu nâu

30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408020902109899 |
Author: k***i
Date:
Review: this hair is amazing
Màu sắc: màu nâu
Author: m***3
Date:
Review: Ilove thr wig its so nice
Màu sắc: màu đen
Author: V***h
Date:
Review: Value for money: great value for the price Lace quality: lace is better than most wigs Easy to wear: easy to slip on and off
Màu sắc: Vàng
Author: 2***0
Date:
Review: Easy to wear: I’m a beginner but installing this weave was very easy and it looks wonderful.
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm