Author: m***7
Date:
Review: soft, easy to style🔥 Long and comfortable
Màu sắc: Dark Brown
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 253 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2401041006356995 |
Author: m***7
Date:
Review: soft, easy to style🔥 Long and comfortable
Màu sắc: Dark Brown
Author: t***b
Date:
Review: Darker then I thought,but love love love it soooooo much
Màu sắc: Dark Brown
Author: a***o
Date:
Review: love this sm, i cut bangs on mine after the third wear and it actually suits my face a lot better fit. It is a bit loose but i think i just have a tiny head 😭😭 anyway it has adjustable straps so thats not really an issue. It is super long and gives inchesssss and doesn’t tangle quite as easily.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: q***2
Date:
Review: Loves it
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm