Author: l***2
Date:
Review: لشه ما جربتها بس شكلها كيووت جبت كل اغراض هيلو كيتي حلوات
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ


| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Function | Clean |
| Type | Face Puff |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều cao | 1 cm |
| SKU | sb2406278269322288 |
Author: l***2
Date:
Review: لشه ما جربتها بس شكلها كيووت جبت كل اغراض هيلو كيتي حلوات
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: R***y
Date:
Review: Love using these and it’s super cute 🥰
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: c***s
Date:
Review: It removes my make up and is very soft and cute
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***a
Date:
Review: This is an amazing product, I love it so so so much, very good quality and true to the picture. Would definitely recommend to anyone
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm