Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super adorable and cute handheld mirror. The print on the back is well done too.
Màu sắc: Màu tím hoa cà


Hình vuông
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Portable Mirror |
| Shapepattern | Square |
| Chiều cao | 0.6 cm |
| Chiều dài | 13 cm |
| Chiều rộng | 26 cm |
| SKU | sb2406275533454484 |
Author: p***e
Date:
Review: Super adorable and cute handheld mirror. The print on the back is well done too.
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Author: c***o
Date:
Review: Super cute! Just like the photo!
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Author: s***m
Date:
Review: Awesome product,, exactly as described ,, please like my comment 👍🏼
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Author: j***1
Date:
Review: Amazing my daughter loves it easy to use and its durable
Màu sắc: Màu tím hoa cà
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm