Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I got this for my costume,it actually looks pretty good
Màu sắc: Nhiều màu

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 210 g |
| Chiều dài | 64 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2402068933921321 |
Author: d***r
Date:
Review: I got this for my costume,it actually looks pretty good
Màu sắc: Nhiều màu
Author: d***6
Date:
Review: Value for money: حلوه ومناسبه ولون الشعر جميل جدا جدا جدا وسهله باللبس
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***n
Date:
Review: Super cute-exactly as shown!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: e***i
Date:
Review: Shein is the best online shopping place i love the products
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm