Author: c***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: makes me look so gooooooood
Màu sắc: màu đen
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2303145937437373 |
Author: c***h
Date:
Review: Comfortable to wear: makes me look so gooooooood
Màu sắc: màu đen
Author: n***9
Date:
Review: Absolutely.Love it hiding recommended spirituality thank you shein
Màu sắc: Đỏ
Author: 2***0
Date:
Review: I love it 😍😍😍😍😍💓💓💓 beautiful 🥰🥰🥰
Màu sắc: Đỏ
Author: c***6
Date:
Review: Easy to wear: muy fácil de colocar y no molesta para nada cómoda y bonita
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm