Author: a***e
Date:
Review: Love this colour feels super soft
Màu sắc: Nhiều màu
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2304067883630084 |
Author: a***e
Date:
Review: Love this colour feels super soft
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***n
Date:
Review: This synthetic wig is surprisingly high quality. The fibers are soft and look incredibly natural, not at all shiny or fake. It's comfortable to wear, and the adjustable cap ensures a secure fit. Definitely a great value for the price.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: L***e
Date:
Review: Bought this wig in July 2024 and received many compliments on the 2 tone colour. Can highly recommend! Hardly any shedding and has been washed many times and very easy to maintain.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***y
Date:
Review: this wig is amazing. definitely a quick wear option. just need to sew a strap in and trim the fringe. small head friendly.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm