Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Màu sắc: trắng

H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq25061172720296733 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5616210 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Màu sắc: trắng
Author: c***1
Date:
Review: Woww perfect what you see is what you get 😍🥰
Màu sắc: trắng
Author: l***m
Date:
Review: Verrrrrrryyyyyyy niceeeeeeee
Màu sắc: trắng
Author: h***t
Date:
Review: In love with SheIn products 😍
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm