Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Màu sắc: trắng

H8
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25022647661360523 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2099744 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Màu sắc: trắng
Author: j***0
Date:
Review: I swear this item blew my mind it’s even better than the pictures the fabric feels so soft and high quality and the stitching is perfect like no loose threads no cheap feel it honestly looks like something double the price the fit is amazing I followed the size chart and it came exactly right not too tight not too loose just perfect even the color is exactly like the photo vibrant and beautiful I wore it already and got so many compliments 😍 shipping was way faster than expected and it was packed so well obsessed I already added more to my cart this why SHEIN is my favorite I highly recommend this 5 stars all the way ❤️❤️❤️
Màu sắc: trắng
Author: *****
Date:
Review: i love it thanks for you
Màu sắc: trắng
Author: o***2
Date:
Review: Head lights where nice n work perfect
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm