Author: c***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice wig, great for the price. Colour as pictured
Màu sắc: Vàng

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2310277333569599 |
Author: c***d
Date:
Review: Really nice wig, great for the price. Colour as pictured
Màu sắc: Vàng
Author: h***2
Date:
Review: Amaming piece thanj uu
Màu sắc: Vàng
Author: a***1
Date:
Review: I like it very much 😍😍😍😍😍 Thanks you for your service and Quality 🙏😘😁🙏😘😘🙏🙏🙏🙏😘😁 I always Support you 😍😍
Màu sắc: Vàng
Author: t***m
Date:
Review: Love them all got many compliments
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm