Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: quality 10/10
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2402218010759579 |
Author: N***y
Date:
Review: quality 10/10
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: c***3
Date:
Review: Value for money: I'm in love with this wig can't wait to put is on❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍 Comfortable to wear: yes
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: d***5
Date:
Review: This exceeded my expectations
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: j***n
Date:
Review: Everything about this hair it’s lovely
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm